Tiedot

Tiedot

Yritys

Weecos Oy
2484719-3 

Osoite

Weecos Oy
Nokianvaltatie 25B
37100 Nokia
Finland

YHTEYSTIEDOT

Asiakaspalvelu: info@weecos.com

Haluaako yrityksesi liittyä mukaan: joonas@weecos.com

Lotta Heinämäki 
Markkinointi- ja asiakasvastaava

lotta@weecos.com

Anu Hurme
Viestintä ja sisällöntuotanto

anu@weecos.com

Joonas Saari
Yrityskontaktit ja brändin kehitys
joonas@weecos.com

Maria Paananen
Palvelumuotoilu
maria@weecos.com

Hanna Lusila
Perustaja, toimitusjohtaja
hanna.lusila@weecos.com
+ 35850 482 0855

Anna Kurkela
Perustaja, vaatesuunnittelija (Papu)

anna.kurkela@weecos.com